Przystanek autobusowy LUBOMIA MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ - odjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 10.03.2024 | ||
LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ | ||
ROZKŁAD ODJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny odjazdu |
LUBOMIA LAS | przez: | 14:54S 15:54S |
RACIBÓRZ | przez: | 05:10D 06:006 06:10D 07:06S 07:15D 07:556 08:15D 08:46S 09:15D 10:156 10:15D 10:46S 11:15D 11:30(7)m. 12:006 12:15D 12:46S 13:056 13:15D 13:50(7)m. 14:15S 14:426n. 14:47S 14:47H 15:45S 15:45H 16:25S 16:25H 16:306n. 16:50(7)m. 17:25S 17:25H 18:25D 19:30(7)m. 19:45D 19:506n. 21:11D 21:566n. 22:39D |
WODZISŁAW | przez: | 07:02S |
WODZISŁAW | przez: NIEBOCZOWY, BLUSZCZÓW ROGÓW CZYŻOWICE, | 10:19S 11:49S 13:49S |
WODZISŁAW | przez: NIEBOCZOWY, NIEBOCZOWY BLUSZCZÓW ROGÓW, | 15:34S |
WODZISŁAW | przez: SYRYNIA, KOKOSZYCE, | 05:156 05:15D 06:15S 06:15H 06:556 07:15H 07:15S 08:10H 08:10S 08:356 08:50D 09:50D 10:556 11:20D 12:20D 12:40(7)m. 12:506n. 13:20D 14:056 14:20D 14:50(7)m. 14:55D 15:506n. 15:55D 16:50D 17:50(7)m. 18:106n. 18:20D 19:23D 20:09(7)m. 20:286n. 20:38D 22:19D |
Oznaczenia krusów |
|
(7) | - kursuje w niedziele i święta |
6 | - kursuje w soboty oprócz świąt |
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
m. | - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkiej Nocy |
n. | - nie kursuje w Wielką Sobotę |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów