Przystanek autobusowy RACIBÓRZ KOZIELSKA MYTO - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 02.04.2024 | ||
RACIBÓRZ, KOZIELSKA MYTO | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
BŁAŻEJOWICE | przez: Ł A N Y, PRZEWÓZ PODLESIE GRZEGORZOWICE, | 16:45S |
GAMÓW | przez: STRZYBNIK, RUDNIK, | 07:15D 09:25D 13:05D 16:00D 16:50Dm |
GRZĘDZIN | przez: WRONIN, MODZURÓW RUDNIK, | 07:07S 09:17D 15:58Dm |
JASTRZĘBIE | przez: MODZURÓW, RUDNIK, | 07:19H |
Ł A N Y | przez: BŁAŻEJOWICE, GRZEGORZOWICE ŁUBOWICE RUDNIK, | 11:52D 13:22D 16:07Hm 17:38Hm 19:33Dm |
Ł A N Y | przez: BŁAŻEJOWICE, GRZEGORZOWICE RUDNIK, | 07:33H |
MIEJSCE ODRZ. | przez: PODLESIE, DZIELNICA Ł A N Y BŁAŻEJOWICE, | 05:23D 07:33S 09:06D |
OSTROŻNICA | przez: POLSKA CEREKIEW, PONIĘCICE SZONOWICE CZERWIĘCICE, | 07:23S 16:48S |
POLSKA CEREKIEW | przez: SZONOWICE, RUDNIK, | 20:13S |
POLSKA CEREKIEW | przez: WRONIN, MODZURÓW RUDNIK, | 10:23D 13:28D |
RACIBÓRZ | przez: | 06:07S 06:18H 06:33D 07:08S 07:37S 07:43D 07:52H 08:37D 08:43D 11:42D 14:28S 15:18D 15:27S 16:08Dm 16:23Hm 16:23S 16:37Hm 16:52S 18:23Dm 18:57S |
RACIBÓRZ | przez: R-RZ GAMOWSKA, | 10:42D 12:07D 12:22D 14:32D 14:52H |
R-RZ PL. KONST | przez: | 15:23S |
SŁAWIKÓW | przez: RUDNIK, | 08:12S |
Oznaczenia krusów |
|
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
m | - nie kursuje w Wigilię 24.grudnia i Sylwestra 31 grudnia |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów