Przystanek autobusowy RACIBÓRZ D.A. - przyjazdy

Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.

<< przejdź do poprzedniej strony

Drukuj rozkład
Rozkład ważny od: 03.04.2017
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW Wszystkie stanowiska
Kierunek przez Godziny przyjazdu
BABORÓW przez: KROWIARKI, MAKÓW, 07:456
BABORÓW przez: KROWIARKI, MAKÓW R-RZ GAMOWSKA, 05:28E.
BABORÓW przez: MAKÓW, 07:38S
BŁAŻEJOWICE przez: PODLESIE, MIEJSCE ODRZ. GRZEGORZOWICE RACIBÓRZ KONST., 05:40D
BŁAŻEJOWICE przez: PODLESIE, MIEJSCE ODRZ. GRZEGORZOWICE RUDNIK, 10:40D
BOGUNICE przez: ADAMOWICE, 15:15S
BOLESŁAW przez: BIEŃKOWICE, 16:00S
BRANICE przez: KIETRZ, ŻERDZINY, 07:25Dmu[GŁUB] 15:25Dmu[GŁUB]
BRZEŹNICA OS. przez: 15:25S 16:20S1‑2
CHAŁUPKI przez: RUDYSZWAŁD, KRZYŻ-WICE ST.P BIEŃKOWICE, 07:40S 13:25H 18:25Dm
CHAŁUPKI przez: RUDYSZWAŁD, OWSISZCZE BOLESŁAW, 13:35S
CHAŁUPKI przez: ZABEŁKÓW, KRZYŻ-WICE ST.P BIEŃKOWICE, 16:10Dm
CHAŁUPKI przez: ZABEŁKÓW, OWSISZCZE BIEŃKOWICE, 21:25Dm
CHAŁUPKI przez: ZABEŁKÓW, OWSISZCZE BOLESŁAW, 05:40D 09:35D
CIESZYN przez: WODZISŁAW, 09:30EnP[CESZ] 15:307d.nP[CESZ]
DOBROSŁAWICE przez: AMANDÓW, TŁUSTOMOSTY MAKÓW, 07:35S
DOBROSŁAWICE przez: MAKÓW, 13:20S
GAMÓW przez: 07:20S 13:15Dz
GLIWICE przez: PILCHOWICE, KUŻNIA RAC. SIEDLISKA TURZE, 22:00Bbm
GLIWICE przez: PILCHOWICE, SZYMOCICE, 07:30Dm 10:05Df. 12:05D 13:35E. 15:40D 17:30E.m 19:55Un
GLIWICE przez: SOŚNICOWICE, SIEDLISKA TURZE, 11:05D
GŁUBCZYCE przez: BABORÓW, MAKÓW, 06:25Dmu[GŁUB] 07:35S 08:556[GŁUB] 12:15d.[GŁUB] 13:25S 14:30Dmu[GŁUB] 15:10d.[GŁUB] 17:35Dmu[GŁUB] 18:20S 19:30d.n[GŁUB]
GŁUBCZYCE przez: BABORÓW, MAKÓW R-RZ GAMOWSKA, 10:20E.
GŁUBCZYCE przez: KROWIARKI, MAKÓW, 07:45H 13:35H 16:40Dm 21:35Dm
GRÓDCZANKI przez: SAMBOROWICE, 14:25S 16:45S
GRZEGORZOWICE przez: 08:20S
GRZĘDZIN przez: MODZURÓW, PONIĘCICE CZERWIĘCICE RUDNIK, 07:35Dem 13:30D
JASTRZĘBIE przez: RYBNIK, 09:36ACbP[R‑BU]
KĘDZ.-KOŹLE przez: 07:30Dmu[KKOŹ] 14:20Dmu[KKOŹ]
KĘDZ.-KOŹLE przez: CISEK, ŁANY GRZEGORZ. SKRZ., 09:10Dum[KKOŹ]
KĘDZ.-KOŹLE przez: KUŻNIA RAC., SIEDLISKA TURZE, 13:15Dmz
KIETRZ przez: GRÓDCZANKI, LEKARTÓW, 07:40S
KIETRZ przez: LEKARTÓW, 05:25E. 06:25D 07:306 07:30H 10:15D 12:10D 13:25E. 14:25D 15:45H 15:45+b 17:05Dm 21:35bn
KIETRZ przez: SAMBOROWICE, 15:50S
KIETRZ przez: ŻERDZINY, 07:20He 11:306 18:20Dm 19:35Dm
KIETRZ przez: ŻERDZINY, R-RZ GAMOWSKA, 11:30D
KIETRZ przez: ŻERDZINY, R-RZ GAMOWSKA RACIBÓRZ KONST., 07:25S 08:45D
KOBYLA przez: DĘBICZ, 07:20S 09:50Dmz 12:40Dmz 14:40S 15:35Dmz 16:30S 18:20S
KOBYLA przez: ŁAŃCE, KORNOWAC KOBYLA DĘBICZ, 08:40S
KORNICE ZAKŁAD przez: 16:41Dn
KRAKÓW przez: PSZÓW, 19:50nd.1‑6 23:057md.(e)
KRZANOWICE przez: 15:20S 21:21Dmz
KRZANOWICE przez: SUDÓŁ, 07:30S
KRZYŻANOWICE przez: BIEŃKOWICE, 08:00S 14:25S
KRZYŻANOWICE przez: TWORKÓW, BIEŃKOWICE, 08:32S
KUDOWA-ZDRÓJ przez: Kłodzko, NYSA Prudnik, 17:31ACbP[R‑BU]
KUŻNIA RAC. przez: 06:27D 08:52D 11:52D 13:22H 13:25S 14:52H 14:57S 17:17Dm
KUŻNIA RAC. przez: BABICE, 09:356 11:506 12:50+b 14:00Cnb 17:00Cnb
KUŻNIA RAC. przez: BUDZISKA, TURZE, 15:15Dem
KUŻNIA RAC. przez: NĘDZA, BABICE, 07:00S 07:30E. 08:30S 10:55D 15:35D 16:35Dm 18:25Dm 19:30Dm 21:30Dm
KUŻNIA RAC. przez: NĘDZA, CIECHOWICE, 09:40D 16:00S 16:20S
KUŻNIA RAC. przez: RUDY, NĘDZA, 05:31D
KUŻNIA RAC. przez: SIEDLISKA, RUDA TURZE, 07:30Dm 08:40D 12:25S
KUŻNIA RAC. przez: SIEDLISKA, TURZE, 15:50Hm 17:55Dm 19:45Dm
KUŻNIA RAC. OS. przez: SIEDLISKA, RUDA TURZE, 05:30E.
LYSKI przez: ADAMOWICE, 05:25D 07:40Hz 09:40D 13:30D 15:35S 17:15DHmz
ŁANY przez: GRZEGORZOWICE, 05:406n 07:406n 07:40H 13:35D 19:50Dm
MACIOWAKRZE przez: AMANDÓW, GAMÓW RUDNIK, 09:10Dm
MAKÓW przez: 16:40S
MIEJSCE ODRZ. przez: ŁANY, GRZEGORZOWICE, 16:05H 17:00S
Miejsce Odrz.sk przez: PRZEWÓZ, ŁANY LASAKI RUDNIK, 07:40S
MODZURÓW przez: SZONOWICE, KAPL, CZERWIĘCICE RUDNIK, 05:35Dm
NĘDZA przez: NĘDZA, CIECHOWICE, 08:20S 15:05S
NOWY SĄCZ przez: WADOWICE, BIELSKO-BIAŁA, 14:12NnP[N.SĄ]
NYSA przez: GŁUBCZYCE, 08:40LP[N.SĄ]
OWSISZCZE przez: KRZYŻANOWICE, BOLESŁAW, 07:40D 13:40DH
OWSISZCZE przez: TWORKÓW, BIEŃKOWICE, 06:35De 11:30S 16:05S 17:10Dm
PIETRASZYN przez: 08:14Demz 10:31E. 11:51S 13:59S 19:46E.n
PIETRASZYN przez: SAMBOROWICE, 05:25D 06:40Dmz 07:35E. 09:40D 13:35H 13:356 13:38S 15:55H 15:556n 15:58S 17:45Dmz
PIETRASZYN przez: SUDÓŁ, 05:256 15:00S 16:45Hm
PIETROWICE WLK. przez: PAWŁÓW, R-RZ GAMOWSKA, 08:15S
PIETROWICE WLK. przez: SAMBOROWICE, 08:15S
PIETROWICE WLK. przez: ŻERDZINY, 08:15S
POLSKA CEREKIEW przez: RUDNIK, 16:50S
RACIBÓRZ przez: 05:10D 12:10E.
RACIBÓRZ przez: R-RZ GAMOWSKA, 11:25D
RACIBÓRZ przez: RUDNIK, STRZYBNIK MODZURÓW SZONOWICE, KAPL, 15:25D 19:35Dm
RACIBÓRZ KONST przez: 13:45E.
RACIBÓRZ KONST. przez: 07:30S 07:45D 11:45D 13:00D 14:45Dn 15:15S 16:00Dm 17:15Dm 20:20Dm
Racławice dk przez: BABORÓW, MAKÓW, 08:55Dmu[GŁUB]
R-RZ GAMOWSKA przez: 05:50E. 06:18E 07:13H 07:50Dm 08:45S 09:00D 09:18D 09:45D 10:33D 10:356 12:18Dem 13:00Cb 13:53S 14:18H 14:22S 15:23Dm 16:00Cnb 17:15Cnb 18:18Dm 22:20Dm
R-RZ GAMOWSKA przez: RACIBÓRZ KONST., 07:13S
RUDA KOZIELSKA przez: BUDZISKA, TURZE, 16:00S
RUDA KOZIELSKA przez: NĘDZA, BABICE, 07:30S
RZUCHÓW przez: LĘGÓW, ŁAŃCE KOBYLA DĘBICZ, 14:10S
SŁAWIKÓW przez: GRZEGORZOWICE, RUDNIK, 09:00D
TURZE przez: 07:25S
WISŁA przez: JASTRZĘBIE-ZDR., WODZISŁAW PSZÓW, 12:50d.n 19:105‑7d.n 19:10(H)nd.
WODZISŁAW przez: TURZA ŚLĄSKA, GORZYCE ROGÓW BLUSZCZÓW, 07:23D 09:33D
WODZISŁAW przez: ZAWADA, SYRYNIA LUBOMIA, 05:25D 06:25D 07:25S 08:25D 10:356 10:35D 12:356 12:35D 14:356 14:35D 16:356n 16:35Dn 18:05Dn 19:356n 20:05Dn
WROCŁAW przez: KĘDZ.-KOŹLE, 18:35EnP[CESZ] 23:457d.nP[CESZ]
WRONIN przez: MODZURÓW, PONIĘCICE CZERWIĘCICE RUDNIK, 09:05D
ZWONOWICE przez: ADAMOWICE, 07:40S

Oznaczenia krusów
[CESZ] - kurs firmy TRANS-BUS
[GŁUB] - kurs firmy PKS Głubczyce Sp. z o.o.
[KKOŹ] - kurs firmy Arriva Bus Transport Polska Kędzierzyn-Koźle
[N.SĄ] - kurs firmy PKS Nowy Sącz
[R-BU] - kurs firmy R-BUS
  - kursy bez oznaczenia są kursami firmy PKS w Raciborzu Sp. z o.o.
(e) - nie kursuje od 1 VII do 17 IX
(H) - kursuje od poniedziałku do czwartku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
+ - kursuje w niedziele i święta
1-2 - kursuje od poniedziałku do wtorku
1-6 - kursuje od poniedziałku do soboty
5-7 - kursuje w piątek,sobotę i niedzielę
6 - kursuje w soboty oprócz świąt
7 - kursuje w niedziele
A - kursuje od poniedziałku do piątku
B - kursuje od poniedziałku do piatku i w niedziele
b - nie kursuje 1 stycznia, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i 25 grudnia
C - kursuje w soboty, niedziele i swięta
D - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt.
d. - nie kursuje w I i II Święto Bożego Narodzenia, Nowy Rok i I i II Święto Wielkanocy
E - nie kursuje w niedziele i świeta
e - nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
E. - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
f. - nie kursuje w okresie ferii i wakacji szkolnych
H - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
L - nie kursuje 25,26.12 - 01.01 oraz 1 i 2 dzień Św.Wielk.
m - nie kursuje 24 i 31 grudnia.
N - nie kursuje 25 grudnia i w I Świeto Wielkanocy
n - nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
P - kurs pośpieszny
S - kursuje w dni nauki szkolnej
U - nie kursuje 25 grudnia, 1 stycznia i w I dzień Świąt Wielkanocnych
u - nie kursuje 02 V i w piatek po św. Bożego Ciała oraz w dzień roboczy pomiedzy dniami wolnymi
u - nie kursuje 2 V i w piątek po święcie Bożego Ciała oraz w dzień roboczy pomiędzy dniami
z - nie kursuje 2 maja i w piątek po dniu Bożego Ciała
KOLORY
12:00 - kursy przyspieszone
12:00 - kursy pospieszne

Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów
Portal pksraciborz.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij