Przystanek autobusowy GORZYCE I - odjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 02.04.2024 | ||
GORZYCE, I | ||
ROZKŁAD ODJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny odjazdu |
BEŁSZNICA D.K. | przez: GORZYCE, | 13:33S 14:33S |
BLUSZCZÓW | przez: GORZYCE, ROGÓW, | 06:406 06:50D 07:45D 08:406 08:45D 09:50D 10:406 10:50D 11:50D 12:206 12:50D 13:406n. 13:50D 14:50D 15:50D 16:306n. 16:50D 17:50D 18:306n. 19:20D 20:50D 21:50D |
CHAŁUPKI | przez: GORZYCE, ODRA, | 15:20S |
GORZYCE, DPS | przez: GORZYCE, | 05:44D 06:44D |
ODRA | przez: GORZYCE, ODRA, | 07:50D 09:10D 10:20D 11:20D 12:20D 13:20H 13:20S 14:20H 14:20S 15:20H 16:20S 16:20H 17:20S 17:20H 18:50D 20:20D |
WODZISŁAW | przez: | 05:15D 06:20Dp 06:23S 06:23H 07:206 07:23S 07:23H 07:25Dp 07:48S 08:25Dp 08:28S 08:28H 09:206 09:25D 09:48D 10:30D 10:58D 11:206 11:30D 11:58D 12:30D 12:58D 13:056 13:30D 13:53S 13:58D 14:30D 14:53S 15:18D 15:30D 16:18D 16:30D 17:106n. 17:18D 17:58S 18:30D 19:106n. 19:28D 20:30D 20:58S 21:30D |
Oznaczenia krusów |
|
6 | - kursuje w soboty oprócz świąt |
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
n. | - nie kursuje w Wielką Sobotę |
p | - Kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST i PCKZiU przesiadka na dworcu autobusowym w |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów