Przystanek autobusowy ŁANY ul. GŁÓWNA I - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 10.03.2024 | ||
ŁANY ul. GŁÓWNA I | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
BŁAŻEJOWICE | przez: | 16:00S |
Ł A N Y | przez: | 06:56H 11:19D 12:49D 15:34Hm 17:05Hm 19:00Dm |
MIEJSCE ODRZ. | przez: PODLESIE, DZIELNICA Ł A N Y, | 04:50D 06:56S 08:29D |
RACIBÓRZ | przez: R-RZ GAMOWSKA, RUDNIK ŁUBOWICE GRZEGORZOWICE, | 11:15D 12:44D 15:29H |
RACIBÓRZ | przez: RUDNIK, ŁUBOWICE, | 17:00S |
RACIBÓRZ | przez: RUDNIK, ŁUBOWICE GRZEGORZOWICE BŁAŻEJOWICE, | 06:51H 18:56Dm |
RACIBÓRZ | przez: RUDNIK, ŁUBOWICE GRZEGORZOWICE LASAKI, | 17:00Hm |
Oznaczenia krusów |
|
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
m | - nie kursuje w Wigilię 24.grudnia i Sylwestra 31 grudnia |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów