Przystanek autobusowy CZERWIĘCICE DK 45 - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 02.04.2024 | ||
CZERWIĘCICE, DK 45 | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
GRZĘDZIN | przez: WRONIN, MODZURÓW, | 07:00S 09:10D 15:51Dm |
JASTRZĘBIE | przez: MODZURÓW, | 07:12H |
OSTROŻNICA | przez: POLSKA CEREKIEW, PONIĘCICE SZONOWICE CZERWIĘCICE, | 07:16S 16:41S |
POLSKA CEREKIEW | przez: SZONOWICE, | 20:06S |
POLSKA CEREKIEW | przez: WRONIN, MODZURÓW, | 10:16D 13:21D |
RACIBÓRZ | przez: R-RZ GAMOWSKA, RUDNIK, | 14:43D |
RACIBÓRZ | przez: RUDNIK, | 06:14S 07:51S 07:59H 08:44D 11:49D 15:34S 16:44Hm 16:59S 19:04S |
RUDNIK | przez: | 07:06S |
RUDNIK SZKOŁA | przez: | 14:39S1.5. 15:29 |
Oznaczenia krusów |
|
1. | - kursuje w poniedziałki |
5. | - kursuje w piątek |
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
m | - nie kursuje w Wigilię 24.grudnia i Sylwestra 31 grudnia |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów