Przystanek autobusowy BRZEŹNICA KOZIELSKA - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 10.03.2024 | ||
BRZEŹNICA, KOZIELSKA | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
BŁAŻEJOWICE | przez: Ł A N Y, PRZEWÓZ PODLESIE GRZEGORZOWICE, | 16:38S |
Ł A N Y | przez: BŁAŻEJOWICE, GRZEGORZOWICE, | 07:20H |
Ł A N Y | przez: BŁAŻEJOWICE, GRZEGORZOWICE ŁUBOWICE, | 11:39D 13:09D 15:54Hm 17:25Hm 19:20Dm |
MIEJSCE ODRZ. | przez: PODLESIE, DZIELNICA Ł A N Y BŁAŻEJOWICE, | 05:10D 07:20S 08:53D |
RACIBÓRZ | przez: | 07:56D |
RACIBÓRZ | przez: R-RZ GAMOWSKA, RUDNIK, | 10:55D 12:20D 15:05H |
RACIBÓRZ | przez: RUDNIK, | 06:31H 07:20S 14:40S 16:36Hm 16:36S 18:36Dm |
R-RZ PL. KONST | przez: RUDNIK, | 15:36S |
SŁAWIKÓW | przez: | 07:58S 15:07S 15:52S |
Oznaczenia krusów |
|
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
m | - nie kursuje w Wigilię 24.grudnia i Sylwestra 31 grudnia |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów