Przystanek autobusowy RACIBÓRZ GAMOWSKA SZPITAL - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 10.03.2024 | ||
RACIBÓRZ, GAMOWSKA SZPITAL | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
BABORÓW | przez: DOBROSŁAWICE, MACIOWAKRZE KROWIARKI MAKÓW, | 07:22S |
BABORÓW | przez: KROWIARKI, MAKÓW, | 05:19E. 08:54E. |
CHAŁUPKI | przez: KRZYŻANOWICE, OWSISZCZE TWORKÓW BOLESŁAW, | 09:39D |
GAMÓW | przez: STRZYBNIK, RUDNIK, | 07:21D |
GŁUBCZYCE | przez: BABORÓW, KROWIARKI MAKÓW, | 07:29H 10:24D |
GŁUBCZYCE | przez: BABORÓW, MAKÓW, | 07:19S |
GRÓDCZANKI | przez: PIETROWICE WLK., LEKARTÓW R-RZ STARA WIEŚ, | 08:30S |
GRÓDCZANKI | przez: PIETROWICE WLK., LEKARTÓW SAMBOROWICE R-RZ STARA WIEŚ, | 10:10D 12:10D |
GRZĘDZIN | przez: WRONIN, MODZURÓW RUDNIK, | 07:13S 09:23D |
JASTRZĘBIE | przez: MODZURÓW, RUDNIK, | 07:25H |
KIETRZ | przez: ŻERDZINY, | 07:17S 08:25S 10:30D 11:27D |
KRZYŻANOWICE | przez: TWORKÓW, BOLESŁAW BIEŃKOWICE, | 08:07S |
KUŹNIA RAC. | przez: RUDA KOZIELSKA, R U D Y SZYMOCICE BABICE, | 05:49D |
KUŹNIA RAC. | przez: SIEDLISKA, BUDZISKA TURZE CIECHOWICE, | 07:44Dm 08:49S 09:04H 10:34D |
KUŹNIA RAC. | przez: ZAWADA KSIĄŻĘCA, R-RZ PL. KONST, | 07:46S |
Ł A N Y | przez: BŁAŻEJOWICE, GRZEGORZOWICE RUDNIK, | 07:39H |
ŁAŃCE | przez: ŁAŃCE, DĘBICZ R-RZ PL. KONST, | 08:14S 09:04D |
MIEJSCE ODRZ. | przez: PODLESIE, DZIELNICA Ł A N Y BŁAŻEJOWICE, | 09:12D |
PIETRASZYN | przez: BORUCIN, BOJANÓW WOJNOWICE R-RZ STARA WIEŚ, | 06:30Dm 07:35D 08:20S 09:30D |
RACIBÓRZ | przez: | 06:26D 07:36D 08:53D 09:55DR 10:15D 10:20E.n 10:35D 10:43D 11:05D 11:15DR 11:30D 11:35D 11:45D 12:00D 12:00D 12:13S 12:15D 12:45D 12:55S 13:056 13:15S 13:15D 13:25D 13:30S 13:33S 13:33H 13:43S 14:25D 14:30D 14:33S 14:45H 15:28S 18:30Dm |
RACIBÓRZ | przez: R-RZ PL. KONST, | 07:44D 08:54D |
RUDA KOZIELSKA | przez: R U D Y, SZYMOCICE BABICE MARKOWICE, | 11:45DR |
RZUCHÓW | przez: KORNOWAC, POGRZEBIEŃ R-RZ PL. KONST, | 08:25S |
SŁAWIKÓW | przez: RUDNIK, | 08:17S |
Oznaczenia krusów |
|
6 | - kursuje w soboty oprócz świąt |
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
E. | - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
m | - nie kursuje w Wigilię 24.grudnia i Sylwestra 31 grudnia |
n | - nie kursuje w 24 grudnia (Wigilię Bożego Narodzenia), 31 grudnia (Sylwestra) oraz w Wielką Sobotę |
R | - w okresie letnich wakacji szkolnych autobus kursuje z przyczepą rowerową. |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów