Przystanek autobusowy MAKÓW RACIBORSKA OSP - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 10.03.2024 | ||
MAKÓW, RACIBORSKA OSP | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
PIETROWICE WLK. | przez: | 13:56S 15:05S 16:08S |
PIETROWICE WLK. | przez: PAWŁÓW, | 13:16S |
RACIBÓRZ | przez: RAKÓW, TŁUSTOMOSTY, | 07:23S |
RACIBÓRZ | przez: TŁUSTOMOSTY, KROWIARKI, | 07:40S |
Oznaczenia krusów |
|
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów