Przystanek autobusowy BRZEŹNICA OSIEDLE - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 02.04.2024 | ||
BRZEŹNICA, OSIEDLE | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
Ł A N Y | przez: BŁAŻEJOWICE, GRZEGORZOWICE, | 07:23H |
Ł A N Y | przez: BŁAŻEJOWICE, GRZEGORZOWICE ŁUBOWICE, | 11:42D 13:12D 15:57Hm 17:28Hm 19:23Dm |
MIEJSCE ODRZ. | przez: PODLESIE, DZIELNICA Ł A N Y BŁAŻEJOWICE, | 05:13D 07:23S 08:56D |
RACIBÓRZ | przez: | 07:52D |
RACIBÓRZ | przez: R-RZ GAMOWSKA, RUDNIK, | 10:52D 12:17D 15:02H |
RACIBÓRZ | przez: RUDNIK, | 06:28H 07:17S 14:37S 16:33Hm 16:33S 18:33Dm |
R-RZ PL. KONST | przez: RUDNIK, | 15:33S |
SŁAWIKÓW | przez: | 08:02S |
Oznaczenia krusów |
|
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
m | - nie kursuje w Wigilię 24.grudnia i Sylwestra 31 grudnia |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów