Przystanek autobusowy WODZISŁAW ŚLĄSKI CZYŻOWICKA KRZYŻ - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 10.03.2024 | ||
WODZISŁAW ŚLĄSKI, CZYŻOWICKA KRZYŻ | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
GODÓW | przez: | 05:14D 06:256 08:04(7)m. |
GORZYCZKI KOPAL | przez: | 07:29S |
JASTRZĘBIE A.B. | przez: | 06:29S 06:29H 07:34H 07:34S 08:34S 08:34H 08:446 09:34D 10:146 10:34D 10:44(7)m. 11:34D 11:446 12:34D 13:04(7)m. 13:34D 13:446 14:39D 15:39D 15:446n. 16:04(7)m. 16:39D 17:39D 17:546n. 18:39(7)m. 18:39D 19:046n. 19:49D 20:59(7)m. 20:59D 20:596n. 22:03D |
LUBOMIA LAS | przez: | 07:31S |
MOSZCZ. SKLEP | przez: | 06:47S 08:02S 09:12S |
RACIBÓRZ | przez: LUBOMIA, NIEBOCZOWY BLUSZCZÓW ROGÓW, | 11:00S 12:30S 14:30S |
RACIBÓRZ | przez: LUBOMIA, NIEBOCZOWY NIEBOCZOWY BLUSZCZÓW, | 16:15S |
SYRYNIA BUGL. | przez: | 06:46S 08:56S |
WODZISŁAW | przez: | 04:31D 05:316 05:31D 06:25S 06:31D 06:466 07:31D 08:05S 08:166 08:31D 08:46(7)m. 09:36D 09:466 10:05S 10:36D 11:06(7)m. 11:36D 11:466 12:05S 12:36D 13:25S 13:36D 13:466 14:06(7)m. 14:25S 14:36D 15:11S 15:25S 15:266n. 15:41D 16:06(7)m. 16:11S 16:25S 16:41D 17:066n. 17:25S 17:51D 19:01(7)m. 19:01D 19:016n. 20:06D 21:21(7)m. 21:36D 21:366n. |
Oznaczenia krusów |
|
(7) | - kursuje w niedziele i święta |
6 | - kursuje w soboty oprócz świąt |
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
m. | - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkiej Nocy |
n. | - nie kursuje w Wielką Sobotę |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów