Przystanek autobusowy CZYŻOWICE ROGOWSKA - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 10.03.2024 | ||
CZYŻOWICE, ROGOWSKA | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
LUBOMIA LAS | przez: | 07:24S |
RACIBÓRZ | przez: LUBOMIA, NIEBOCZOWY BLUSZCZÓW ROGÓW, | 10:53S 12:23S 14:23S |
RACIBÓRZ | przez: LUBOMIA, NIEBOCZOWY NIEBOCZOWY BLUSZCZÓW, | 16:08S |
SYRYNIA BUGL. | przez: | 06:39S 08:49S |
WODZISŁAW | przez: CZYŻOWICE, | 06:32S 08:12S 10:12S 12:12S 13:32S 14:32S 15:32S 16:32S 17:32S |
Oznaczenia krusów |
|
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów