Przystanek autobusowy RACIBÓRZ BRZESKA / TOROWA - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 10.03.2024 | ||
RACIBÓRZ, BRZESKA / TOROWA | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
LUBOMIA | przez: | 06:116 |
RACIBÓRZ | przez: | 05:046 05:04D 06:04S 06:04H 06:09D 06:446 06:59S 07:04H 07:04S 07:09D 07:59H 07:59S 08:09D 08:246 08:39D 09:09D 09:39D 10:09S 10:446 11:09D 11:29D 11:39S 11:59H 12:09D 12:29(7)m. 12:34S 12:396n. 13:09D 13:09D 13:29S 13:39S 13:546 14:09D 14:39(7)m. 14:42D 14:59Dm 15:09S 15:22S 15:396n. 15:42D 15:49S 15:49Hm 16:39D 16:39Dm 17:39(7)m. 17:596n. 18:09D 18:29Dm 19:14D 19:59(7)m. 20:196n. 20:29D 22:09D |
RYDUŁTOWY | przez: PSZÓW, RZUCHÓW KORNOWAC POGRZEBIEŃ, | 07:16D 08:16D 09:16D 10:16D 13:11D 14:51D 15:56Dm 16:41Dm 17:41Dm |
RZUCHÓW | przez: KOBYLA, KORNOWAC POGRZEBIEŃ, | 06:21D 12:56H 19:26Dm |
RZUCHÓW | przez: KORNOWAC, POGRZEBIEŃ, | 08:01S 15:56S |
RZUCHÓW | przez: ŁAŃCE, POGRZEBIEŃ, | 13:41S 14:36S |
WODZISŁAW | przez: CZYŻOWICE, ROGÓW BLUSZCZÓW NIEBOCZOWY, | 07:16S 08:56S 10:56S 12:56S |
WODZISŁAW | przez: KOKOSZYCE, SYRYNIA LUBOMIA, | 05:21D 06:21D 07:26D 08:066 08:26D 09:26D 10:266 10:26D 11:26D 11:41(7)m. 12:116 12:26D 13:166 13:26D 14:01(7)m. 14:26S 14:536n. 14:58S 14:58H 15:56S 15:56H 16:36S 16:36H 16:416n. 17:01(7)m. 17:36S 17:36H 18:36D 19:41(7)m. 19:56D 20:016n. 21:21D 22:066n. 22:49D |
Oznaczenia krusów |
|
(7) | - kursuje w niedziele i święta |
6 | - kursuje w soboty oprócz świąt |
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
m | - nie kursuje w Wigilię 24.grudnia i Sylwestra 31 grudnia |
m. | - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkiej Nocy |
n. | - nie kursuje w Wielką Sobotę |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów