Przystanek autobusowy RYDUŁTOWY RYNEK - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 02.04.2024 | ||
RYDUŁTOWY, RYNEK | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
GORZYCE | przez: | 06:32S 07:32S 08:37H 10:37D 12:37D 14:37D |
KOL. FRYDERYK | przez: | 08:15S 09:10S |
RACIBÓRZ | przez: POGRZEBIEŃ, KORNOWAC RZUCHÓW PSZÓW, | 06:35D 07:35D 08:35D 09:35D 11:55D 13:35D 15:25Dm 16:15S 17:05Dm |
RYDUŁTOWY | przez: | 06:45D 07:49S 07:50D 08:50D 09:19D 09:50D 11:19D 12:45D 13:09S 13:09H 14:04S 14:25D 14:54S 14:54H 15:29S 15:30Dm 16:15Dm 16:24S 17:15Dm 18:19S |
SYRYNIA SKRZ. | przez: | 18:11S |
Oznaczenia krusów |
|
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
m | - nie kursuje w Wigilię 24.grudnia i Sylwestra 31 grudnia |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów