Przystanek autobusowy ODRA GŁÓWNA PĘTLA - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 02.04.2024 | ||
ODRA, GŁÓWNA PĘTLA | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
BUKÓW | przez: | 08:586‑7m.x 12:286‑7m.x 16:236‑7n.x |
CHAŁUPKI | przez: | 07:05S |
WODZISŁAW | przez: | 08:426‑7m.x 12:126‑7m.x 16:076‑7n.m.x 17:576n. |
WODZISŁAW | przez: GORZYCE, ODRA, | 08:08D 09:28D 10:38D 11:38D 12:38D 13:38H 13:38S 14:38H 14:38S 15:38S 15:38H 16:38S 16:38H 17:38S 17:38H 19:08D 20:38D |
Oznaczenia krusów |
|
6 | - kursuje w soboty oprócz świąt |
6-7 | - kursuje od soboty do niedzieli oraz w święta |
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
m. | - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkiej Nocy |
n. | - nie kursuje w Wielką Sobotę |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
x | - od 01.05. do 30.09. autobus ciągnie przyczepę rowerową. |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów