Przystanek autobusowy ROGÓW RACIBORSKA WYTRZĘSÓW - przyjazdy
Rozkład jazdy dotyczy kursów obsługiwanych przez PKS w Raciborzu Sp. z o.o. oraz przejeżdżających przez Racibórz.Rozkład ważny od: 02.04.2024 | ||
ROGÓW, RACIBORSKA WYTRZĘSÓW | ||
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | |
Kierunek | przez | Godziny przyjazdu |
BLUSZCZÓW | przez: | 05:00D 06:05Dp 07:056 07:10Dp 07:30S 08:10Dp 09:056 09:10D 10:15D 11:056 11:15D 12:15D 12:506 13:15D 14:15D 15:15D 16:15D 16:556n. 18:15D 18:556n. 20:15D 21:15D |
GORZYCE | przez: | 06:07S 07:07S 08:12H 10:12D 12:12D 14:12D |
KOL. FRYDERYK | przez: | 07:50S 08:45S |
LUBOMIA LAS | przez: | 07:15S |
RYDUŁTOWY | przez: | 09:44D 11:44D 13:34S 13:34H 14:29S 15:19S 15:19H 15:54S 16:49S 18:44S |
SYRYNIA BUGL. | przez: | 06:30S 08:40S 09:40S |
WODZISŁAW | przez: CZYŻOWICE, | 13:41S 14:41S 15:41S 16:41S 17:41S |
WODZISŁAW | przez: GORZYCE, ROGÓW, | 06:556 07:05D 08:00D 08:556 09:00D 10:05D 10:556 11:05D 12:05D 12:356 13:05D 13:556n. 14:05D 15:05D 16:05D 16:456n. 17:05D 18:05D 18:456n. 19:35D 21:05D 22:05D |
Oznaczenia krusów |
|
6 | - kursuje w soboty oprócz świąt |
D | - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt. |
H | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt |
n. | - nie kursuje w Wielką Sobotę |
p | - Kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST i PCKZiU przesiadka na dworcu autobusowym w |
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |
Zastrzega sie prawo wprowadzenia zmian w Rozkładzie Jazdy Autobusów